Florbalisti v základnej skupine na 3. mieste

Výsledky zápasaov: ZŠ Sv. Ladislava Topoľčany – ZŠ Sv. Don Bosca Topoľčany 4 : 2, ZŠ Hollého Topoľčany – ZŠ Tribečská Topoľčany 4 : 3 (góly Tribečskej – Joščák 2, Ševčík), ZŠ Sv. Ladislava – ZŠ Tribečská 3 : 0, ZŠ Hollého – ZŠ Sv. Don Bosca 5 : 1, ZŠ Sv. Ladislava – ZŠ Hollého 2 : 3, ZŠ Tribečská – ZŠ Sv. Don Bosca 5 : 0 (góly Tribečskej – Joščák 4, Bohuš).

Konečná tabuľka skupiny: 1. miesto - ZŠ Hollého 6 bodov, 2. miesto – ZŠ Sv. Ladislava 4 body, 3. miesto – ZŠ Tribečská 2 body a 4. miesto – ZŠ Sv. Don Bosca 0 bodov.

Tribečská proti Hollého nastúpila vo víťaznej zostave zo súťaže Floorball SK LIGA, no Hollého získala už v prvom polčase náskok 4 : 1. Po prestriedaní naši hráči druhý polčas vyhrali 2 : 0, ale nestačilo to ani na zisk jedného bodu. V zápase so ZŠ Sv. Ladislava sa prejavila florbalová a fyzická vyspelosť súpera, ktorý si ustrážil aj čisté konto. V súboji so ZŠ Sv. Don Bosca dosiahla naša škola najvyššie víťazstvo tohto turnaja, no stačilo to len na 3. miesto v skupine. Florbalisti Tribečskej sa v porovnaní s minulým školským rokom herne i výsledkovo posunuli o jedno miesto a v celkovom okresnom hodnotení skončili na 9. až 12. mieste.

Reprezentácia Tribečskej: Stanislav Podolec (5.B), Adam Chrenko (7.B), Samuel Kollár (7.C), Simon Maduabum (8.B), Timotej Ševčík (8.C), Oliver Hajro (8.D), Milan Bilec, Damián Joščák, Šimon Peter (všetci 9.A), Tomáš Bohuš, Karol Duša a Lukáš Budač (všetci 9.B).