LET’S READ – cudzojazyčný čitateľský maratón

Starší žiaci prečítali Oscara Wilda - The Picture of Dorian Gray, Jane Austenovú - Emma. Mladší žiaci sa začítali do kníh od Lewisa Carrolla - Alice in Wonderland, Jonathana Swifta - Gulliver´s Travels. Išlo im to ako po masle, čítali výborne, niektorí dokonca chceli čítať aj viackrát. Za čitateľské výkony boli všetci zúčastnení odmenení pochvalou.

Čitateľský maratón podľa súčasných podmienok a situácie pripravila Mgr. Alexandra Mrižová a celkovú organizáciu zabezpečili a maratón počas celého vyučovania viedli PaedDr. Anna Godálová a Mgr. Zuzana Antalová. Počet účastníkov sa nám i napriek situácii podarilo zabezpečiť na fantastických 258 detí.

Ďakujeme našim žiakom za odvahu a ochotu čítať v angličtine.

Prajeme všetkým čitateľom krásne prázdniny a veľa nezabudnuteľných letných zážitkov.

PaedDr.Anna Godálová