Škola v prírode Tatranská Lomnica
Absolvovali sme aj 6,5 km túru do turisticky vyhľadávanej lokality - Starého Smokovca , kde sme sa napili z prameňa tatranskej minerálnej vody kyselky, spoznávali sme huby, rastliny a živočíchy. Zážitkom bolo aj stretnutie sa so stádom pasúcich sa srniek a jeleňov. Škola v prírode bola zameraná na 4 živly prírody – zem, vzduch, oheň a voda.

Deti pracovali v tímoch, kde si rozvíjali kreativitu v tvorivých dielňach, nadobúdali nové zaujímavé poznatky, experimentovali a robili rôzne zábavné aktivity. S nadšením a za účasti animačného tímu vyrobili vzdušné balóny, lodné vlajky, megasopky a zúčastnili sa hasičskej olympiády. Bláznivá cesta objavovania sa skončila tombolou morskej panny a záverečnou disko treskou.

Domov odchádzali spokojné a obohatené o fantastické zážitky, na ktoré budú určite s radosťou spomínať.

Mgr.A.Jakubičková, Mgr.I.Švajcová, Mgr.A.Fábiková, V.Rybanská