Zelený svet - Je to v tvojich rukách

Takýto list dostala naša škola od koordinátorov výstavy Zelený svet:

Pekný deň prajem,

Svet, ktorý prostredníctvom tvorivých detských nápadov motivuje k zmene a k zamysleniu sa, nazýva sa zeleným. Radi by sme vás pozvali na virtuálnu výstavu 25. ročníka umeleckej súťaže Zelený svet na tému: Je to v mojich rukách! V období medzi marcom a novembrom 2020 mohli žiaci výtvarne znázorniť svoj pohľad na dnešný svet, na situáciu v ktorej sa nachádzame, svoje vnímanie environmentálnych problémov a hľadanie riešení. Nahliadnite spolu s nami do tohto sveta. Na výstave môžete nájsť ocenené a výstavné práce žiakov a študentov z materských, základných, stredných, špeciálnych a umeleckých škôl z celého Slovenska. Pre tých, ktorý obľubujú literatúru máme možnosť prečítať si ocenené a vybrané literárne práce!

Prajeme vám krásny zážitok!

S pozdravom, Rajnohová.

Všetkým výhercom srdečne blahoželáme!

Mgr. L. Benková