Zážitkové učenie na hodine angličtiny
Počas posledného veľkonočného týždňa žiaci tretieho ročníka zažili na hodine anglického jazyka vyučovanie sprostredkované zážitkom na základe vôní a chutí. Po prebratom učive na tému JEDLO sme sa rozhodli, že si spravíme učenie zážitkovou formou, kde žiaci navzájom komunikovali, tvorili vety a rozprávali v anglickom jazyku o jedle. Okrem toho ochutnávali niektoré jedlá, ovocie, pochutiny.
Ďakujeme manželom Tarinových, ktorí sponzorsky zabezpečili deťom pizzu, s ktorou sa s radosťou všetci popasovali. Tie úžasné iskričky v očiach detí stáli za to.
Žiaci si odniesli veľa nových zážitkov a skúseností, ale hlavne si rozvíjali komunikačné zručnosti. Zážitkové učenie sa podarilo. Žiaci boli spokojní a nič iné sme ani nechceli. Určite si to zopakujeme pri iných lekciách. Už sa na to tešíme.                                         G.Dragulová