Záložka do knihy spája školy
Naši žiaci vyrábali záložky v mesiacoch september - október na hodinách čítania a literatúry, výtvarnej výchovy, pracovného vyučovania a techniky. Podarilo sa im zhotoviť tematicky rôznorodé záložky: literárni hrdinovia - Harry Potter, Analfabeta Negramotná, Mimoni, rôzne rozprávkové postavy, zvieratá. Novinkou sú aj vyšívané záložky, či záložky s citátmi o čítaní. Jednu sériu vytvorili žiaci prepletaním, iná mala krásne geometrické vzory. Všetky záložky sme zbalili do balíka a poslali do základnej školy vo Varíne. Varín je obec na severe Slovenska v okrese Žilina. K záložkám sme pribalili aj niekoľko darčekov s logom našej školy a mesta Topoľčany. Veríme, že naše záložky sa budú páčiť a potešia našich kamarátov z Varína.

Mgr. D. Šupová