Majstrovstvá kraja v stolnom tenise žiakov a žiačok
Súťažiaci žiaci a žiačky: Prochászková, Gregorová, Gajdošová, Burian, Hrutka, Slávič, Michalička.

V súťaži dievčat súťažilo 7 víťazov Nitrianskeho kraja. Skupina A: ZŠ Tribečská, ZŠ sv. Petra, ZŠ Žitavany, ZŠ Trnovec. Umiestnenie a poradie dievčat: ZŠ Tribečská – ZŠ sv. Petra 1 : 3, ZŠ Tribečská – ZŠ Žitavany 2 : 3, ZŠ Tribečská – ZŠ Trnovec 3 : 0.

1. ZŠ Žitavany
2. ZŠ sv. Petra
3. ZŠ Tribečská
4. ZŠ Trnovec

V súťaži chlapcov súťažilo 7 víťazov Nitrianskeho kraja. Skupina A: ZŠ Nové Zámky, ZŠ Zlaté Moravce, ZŠ Pribina, ZŠ Neded. Skupina B: ZŠ Tribečská, ZŠ sv. Petra, ZŠ Levice.

Umiestenie a poradie chlapcov: ZŠ Tribečská – ZŠ sv. Petra 3 : 0, ZŠ Tribečská – ZŠ Levice 3 : 2, ZŠ Levice – ZŠ sv. Petra 3 : 0. 1. miesto ZŠ Tribečská, 2. miesto ZŠ Levice, 3. miesto ZŠ sv. Petra. Semifinále odohrala ZŠ Nove Zámky so ZŠ Tribečská 3 : 0. O tretie miesto naša škola odohrala zápas so ZŠ Levice – 3 : 1. O prvé miesto odohrala zápas ZŠ Pribina Nitra so ZŠ Nové Zámky 3 : 0. Celkové výsledky:

1. ZŠ Pribina Nitra
2. ZŠ Nové Zámky
3. ZŠ Tribečská

Žiakov a žiačkam ďakujeme za reprezentáciu školy a želáme veľa úspechov v ďalších súťažiach.

Tomáš Kováčik