Návšteva Radnice mesta Topoľčany
     Pani primátorka ich s úsmevom na tvári privítala v zasadacej miestnosti mestského zastupiteľstva. Bola zvedavá, ako naši žiaci poznajú svoje mesto. Prostredníctvom mobilných telefónov mali odpovedať na vopred pripravené zaujímavé otázky premietané na monitore. Tí najšikovnejší boli odmenení.
     Veľmi inšpiratívne bolo jej rozprávanie o kompetenciách primátorky a poslancov mestského zastupiteľstva. Okrem mnohých zaujímavostí sa žiaci dozvedeli, že aj oni sa môžu spolupodieľať na zveľaďovaní a budovaní svojho mesta.
     V miestnosti, ktorá je určená na slávnostné príležitosti, sa stali súčasťou svadobného obradu. Pani primátorka pred zvedavými zrakmi detí " zosobášila" dvoch " snúbencov". Ženích, nevesta a svedkovia boli , samozrejme, naši žiaci. Nechýbala ani svadobná kytica a snubné prstienky.
     Očarujúca a vkusná bola aj jej pracovňa. Okamih tohto stretnutia zachytila spoločná fotografia.
     Pani primátorka, ďakujeme!

Mgr. Branislava Lukáčiková, PhDr. Jana Červeňanská