Kráľovná čítania s výnimočným výsledkom
V celoročnej čitateľskej súťaži najviac kníh prečítali žiaci 4. A, ktorí sa na korunovácii zúčastnili so svojou pani učiteľkou E. Gregorovou. Tlieskali a gratulovali sme dvom dievčatám zo 4. A  a chlapcovi z 3. A, ktorí dosiahli výnimočné čitateľské výkony. Koruny, diplomy, knihy a sladkú odmenu odovzdali víťazom pani riaditeľka A. Krajčíková, pani zástupkyne M. Majtánová a A. Mrižová. Keďže zlatá kráľovná sa nachádza na dovolenke s rodičmi, pri korunovácii ju zastúpila triedna pani učiteľka. Tohtoročné výsledky sú v celej histórii súťaže najlepšie.

1. m.: Monika Tóthová (4. A) prečítala 10 155 strán
2. m.: Alexandra Dudášová (4. A) prečítala 7 614 strán
3. m.: Alex Žitník (3. A) prečítal 5 985 strán

Novým kráľovnám a kráľovi aj my srdečne gratulujeme a prajeme si, aby tieto obdivuhodné čitateľské výkony motivovali našich žiakov k čítaniu. Želáme všetkým veľa pekných čitateľských zážitkov cez prázdniny.

Vaše knihovníčky – D. Šupová, A. Guričanová, M. Michalík