Majstrovstvá okresu v šachu
Celkovo na turnaji o stupne víťazov zabojovalo 36 šachistov. Z našej školy súťažili Marcel Babala z 5. A triedy, Alexander Bobák zo 7. A triedy, Peter Tarina zo 7. C triedy, Sebastián Košecký z 8. C triedy, Samuel Seleš z 9. B triedy a Adam Ducký z 9. C triedy. Pri hre sa využíval švajčiarsky hrací systém na 7. kôl s hracím tempom 2 x 15 minút. V kategórií starší žiaci sa umiestnili na druhom mieste Sebastián Košecký z 8. C triedy a na treťom mieste Peter Tarina zo 7. C triedy.
Ocenení získali diplom a medailu a postupujú na Majstrovstvá nitrianskeho kraja, kde budú svojimi výkonmi reprezentovať našu školu. Všetkým zúčastneným ďakujeme za skvelé výkony a víťazom blahoželáme ku krásnemu umiestneniu.

Mgr. Marcela Krajčovičová