Medziškolské športové súťaže
Najviac sa darilo našim stolným tenistom. V zostave Matúš Burián, Daren Filipeje, Kristián Hrutka, Simon Kollár a Lukáš Valaský sme vyhrali okresné kolo. Neskôr, posilnený aj o Mateja Sláviča, sme vyhrali aj kolo krajské a postúpili tak na celoslovenské finále. GRATULUJEME!

Len o niečo menej úspešní boli naši basketbalisti- Jakub Absolon, Tomáš Gieci, Aleš Jankuj a Lukáš Pavlovič. V novom športe, v 3x3 Streetbaskete, obsadili na okresnom finále druhé miesto!

Medailu z okresného kola priniesli aj dievčatá, ktoré nás reprezentovali vo florbale- Nicol Šuranová, Tereza Matušíková, Veronika Hlaváčková, Petra Hrnková, Veronika Gábrišová, Timea Hanšutová, Sára Múčková, Vanesa Strnadová, Nina Mikulášová, Evelyn Mallá, Nina Kacinová, Nella Mallová a Simona, Natália a Lenka Bočekové.

V stolnom tenise dievčat (Hlaváčkova, Hrnková, Matušíková, Strnadová a Lenka Prochaszková), v basketbale dievčat (Lenka a Simona Bočekové, Kacinová, Malá a Mikulášová) a v chlapčenskom florbale (Simon Kollár, Daniel Krošlák, Lukáš Valaský, Oliver Bílek, Michal Chudý, Dávid Bilický, Ondrej Bodocký, Teo Štilec, Stanislav Podolec, Daren Filipeje a Samuel Držík) sme zostali pred bránami okresného finále.

Mgr. Peter Ilko