Vianoce z krabičky
Niečo sladké, niečo slané… niečo teplé, niečo voňavé….niečo na zábavu, niečo na pamiatku či ručne vyrobené a hlavne zo srdca. Toto všetko a ešte viac zabalili žiaci, rodičia a zamestnanci ZŠ Tribečská do krabičiek, aby sa tak zapojili aj tento rok do krásnej predvianočnej akcie.

Chceli sme potešiť i tieto Vianoce darčekom, ktorý zahreje pri srdci. Všetci sme sa rýchlo zmobilizovali a za krátky čas sa nám podarilo priniesť 111 krabíc a k tomu ešte množstvo ďalších tašiek. Darčeky sme odovzdali do Centra pre deti a rodinu a do Spojenej školy pod Kalváriou v Topoľčanoch.

Chceli by sme Vám ešte raz vyjadriť úctu a vďaku. Dúfame, že na tento dobrý skutok sú naši žiaci patrične hrdí a láska a porozumenie, ktoré prejavili teraz, ich budú sprevádzať aj naďalej.