Vitajte na stránke školy Základná škola, Tribečská 1653/22, Topoľčany

Roztancujme Tribečskú

30. apríla bol Medzinárodný deň tanca.
Slávik Slovenska - okresné kolo

Dňa 12. 5. 2022 sa v ZŠ s MŠ Gogoľova v Topoľčanoch uskutočnilo okresné kolo súťaže Slávik Slovenska 2022.
Milujeme Slovensko

Dňa 6. mája 2022 sa na Základnej škole J. Hollého v Topoľčanoch uskutočnil štvrtý ročník známej slovenskej súťaže Milujeme Slovensko.
Topoľčianska školská stolnotenisová liga

Dňa 6. mája 2022 sa ohohralo 2. kolo 3. ročníka súťaže Topoľčianska školská stolnotenisová liga. Hralo sa v stolnotenisovej hale v Topoľčanoch. Našu školu reprezentovalo spolu 15 žiakov, ktorých na súťaž pripravoval pán učiteľ Ladislav Vozár.
Okresné kolo 4-boj mladších žiakov a žiačok ZŠ

Dňa 4.5.2022 sa na našej škole uskutočnilo okresné kolo 4-boja žiakov a žiačok.
Pre mamičky

Milé mamičky! Nech Vám tento deň prinesie toľko šťastia a radosti, koľko lásky Vy rozdávate svojim najbližším po celý čas! Prajeme Vám krásny Deň matiek.
Kto bude nová ENGLISH STAR?

Vo štvrtok dňa 5. 5. 2022 si žiaci našej školy „zmerali sily“ v znalostiach a vedomostiach anglického jazyka. Zapojili sa do súťaže ENGLISH STAR. Svoje zručnosti z oblasti anglickej gramatiky a slovnej zásoby využili v súťažných testoch, ktoré rešpektovali jednotlivé vedomostné úrovne angličtiny. V tomto ročníku ENGLISH STAR súťažilo 153 našich žiakov od 2. až do 9. ročníka.
Detská osobnosť mesta Topoľčany

Dňa 26. apríla 2022 sa v Spoločenskom dome konalo podujatie pod názvom Detská osobnosť mesta Topoľčany. Ocenených žiakov našej školy boli podporiť triedy 6. A, 7. A, 8. A a 9. A.
Stolné tenistky a stolní tenisti majstrami okresu Topoľčany

ZŠ Hollého Topoľčany organizovala dňa 4. mája 2022 Majstrovstvá okresu Topoľčany základných škôl v stolnom tenise družstiev žiačok i žiakov. V súťaži žiačok sa ich zúčastnili dve školy a v súťaži žiakov tri školy.
Hviezdoslavov Kubín (krajské kolo)

Krajské kolo 68. ročníka recitačnej súťaže v prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín sa konalo 3. mája 2022 v Dome kultúry v Nových Zámkoch. Do tohto kola postúpili len tí najlepší z najlepších. Na súťaži našich žiakov sprevádzala pani učiteľka Rastislava Macková, učiteľka slovenského jazyka a literatúry a dejepisu, dlhoročná pedagogička umeleckého prednesu žiakov v škole.
MC Donald´s cup (23. ročník)

V tomto školskom roku sa po prestávke rozbehol 23. ročník MC Donald´s cup vo futbale žiakov. Základná škola Tribečská odohrala svoju skupinu 26. apríla 2022 na futbalovom ihrisku v Kovarciach. Okresného kola súťaže sa zúčastnilo desať žiakov, ktorých na súťaži sprevádzali pán učiteľ Vozár a pani učiteľka Nemčická.
Deň Zeme v Topoľčanoch

V piatok 22. apríla sa žiaci 5. B a 7. A pri príležitosti Dňa Zeme zúčastnili podujatia Mesta Topoľčany.
Čo vieš o hviezdach - krajské kolo

Dňa 27. apríla 2022 sa uskutočnilo v priestoroch Krajského osvetového strediska v Nitre krajské kolo celoslovenskej súťaže Čo vieš o hviezdach. Maxim Kopčan obsadil 2. miesto a postupuje na celoslovenské kolo do Prešova.
Slávik Slovenska 2022 - školské kolo

Tóny krásnej slovenskej folklórnej hudby sme si opäť mohli vypočuť pri príležitosti súťaže Slávik Slovenska 2022.
VLÁČIK SEPARÁČIK

Pri príležitosti Dňa Zeme sa v našom školskom klube uskutočnili rôzne aktivity. Pani vychovávateľky sa s deťmi počas minulého týždňa rozprávali, ako si našu Zem chrániť, v jednotlivých oddeleniach sa premietali rôzne prezentácie o recyklácii a vo štvrtok deti z celého ŠKD vytvorili jeden veľký VLÁČIK SEPARÁČIK.