Menu
Kontakt
Dnes je:
Meniny oslavuje:
Meniny oslavuje:
Linky
Naše konečné umiestnenia boli:
1. miesto – kategória A, chlapci : Raffaello Topič, Roland Sedláček, Matúš Dobiáš, Dominik Kubina, Sebastián Kain
3. miesto – kategória A, dievčatá : Vanesa Frištáková, Alexandra Ondrejková, Aneta Milatová, Petra Benadiková, Vanessa Kuricová
2. miesto – kategória B, chlapci : Samuel Grežo, Mário Červený, Dávid Purda, Jakub Daňo, Jakub Duran
3. miesto – kategória B, dievčatá : Viktória Martinovičová, Viktória Novotková, Monika Gurmusová, Simona Segetová, Dominika Šubová
Naši žiaci ešte boli vyhlásení medzi najlepšími jednotlivcami vo svojej kategórii:
A kategória, chlapci:
2. miesto: Raffaello Topič
3. miesto: Sebastián Kain
B kategória, chlapci:
2. miesto: Jakub Daňo
Nesmieme zabudnúť ani na C kategóriu dievčat v zložení: Nicol Jakubičková, Karin Naňová, Miriam Nováková, Andrea Petrušová, Timea Babirátová, ktoré tiež úspešne reprezentovali našu ZŠ. Aj keď neobsadili popredné miesto – nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa.
MO – gymnastický štvorboj Ludanice
Naše konečné umiestnenia boli:
1. miesto – kategória A, chlapci : Raffaello Topič, Roland Sedláček, Matúš Dobiáš, Dominik Kubina, Sebastián Kain
3. miesto – kategória A, dievčatá : Vanesa Frištáková, Alexandra Ondrejková, Aneta Milatová, Petra Benadiková, Vanessa Kuricová
2. miesto – kategória B, chlapci : Samuel Grežo, Mário Červený, Dávid Purda, Jakub Daňo, Jakub Duran
3. miesto – kategória B, dievčatá : Viktória Martinovičová, Viktória Novotková, Monika Gurmusová, Simona Segetová, Dominika Šubová
Naši žiaci ešte boli vyhlásení medzi najlepšími jednotlivcami vo svojej kategórii:
A kategória, chlapci:
2. miesto: Raffaello Topič
3. miesto: Sebastián Kain
B kategória, chlapci:
2. miesto: Jakub Daňo
Nesmieme zabudnúť ani na C kategóriu dievčat v zložení: Nicol Jakubičková, Karin Naňová, Miriam Nováková, Andrea Petrušová, Timea Babirátová, ktoré tiež úspešne reprezentovali našu ZŠ. Aj keď neobsadili popredné miesto – nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa.