Športové víťazstvo v Luhačoviciach na Otváraní prameňov

Pod vedením pedagógov Jozefa Kakula, Andrey Matejovej a Bronislavy Čanigovej odcestovala reprezentácia našej školy v troch športových odvetviach:

florbal

–  R. Mokran, N. Perec, N. Mazáňová, D. Šípoš (všetci 7.B), M. Žikavská 6.A, A. Kakula 8.A, M. Paulen 7.C, P. Röhman, R. Kuník, D. Mikeska (všetci 7.A)

ľahká atletika  –  A. Hurichová 8.C, P. Belkovič 8. D, M.Klačanský, B. Rusňáková (obaja 9.B)

plávanie  –  M. Gurmusová, Z. Nikodémová, F. Vitko a M. Macháč

Príjemné prekvapenie pripravili naši florbalisti, ktorí v tejto konfrontácii zvíťazili, hoci za Piešťany hrali všetko hokejisti. Výsledky Tribečskej – Slavičín 2:0, Bojkovice 2:2, Luhačovice 2:2 a Piešťany 3:2. So šiestimi bodmi to bolo teda prvé miesto s týmito strelcami gólov: Kakula 4, Perec 3, Žikavská a Röhman po jednom.

Reprezentanti Tribečskej získali prvé miesto aj v plávaní, keď naši trénovaní plavci nesklamali.

V ľahkej atletike to bolo piate miesto s výborným individuálnym výkonom Petra Belkoviča, ktorý zvíťazil v behu na 60 m.

Po súčte výsledkov v týchto troch športových odvetviach skončila ZŠ Tribečská na celkovom prvom mieste a podvečer športovci priniesli na pôdu školy víťazný pohár.

Mgr. Gejza Sitkey