Menu
Kontakt
Dnes je:
Meniny oslavuje:
Meniny oslavuje:
Linky
Zoznam ocenených:
Sascha Hanáková – 3. miesto v matematickej olympiáde, kategória Z5
Barbora Mokranová – 3. miesto v matematickej olympiáde, kategória Z5
Zuzana Nikodémová – 1. miesto v matematickej olympiáde, kategória Z6
Róbert Hájovský – 3. mesto v matematickej olympiáde, kategória Z6
Šimon Varga – 2. miesto v matematickej olympiáde, kategória Z7, 1. miesto v Pytagoriáde, kategória P7
P. P. Arthur Petráš – 1. miesto v matematickej olympiáde, kategórie Z8, Z9, 1. miesto v Pytagoriáde, kategória P8, 3. miesto vo fyzikálnej olympiáde, kategória E, 2. miesto v dejepisnej olympiáde, kategória D, 1. miesto v geografickej olympiáde, kategória F
Oliver Longauer – 1. miesto v Pytagoriáde, kategória P4
Lukáš Varga – 2. miesto v Pytagoriáde, kategória P4
Martin Polin – 1. miesto v Pytagoriáde, kategória P6
Samuel Ďurkáč – 2. miesto v geografickej olympiáde, kategória I
Dominik Kucbel – 2. miesto v Geografickej olympiáde, kategória H
Marek Drgoňa – 2. miesto v geografickej olympiáde, kategória E
Michal Majtán – 3. miesto v geografickej olympiáde, kategória E
Eliška Bakaľárová – 1. miesto v biologickej olympiáde, kategória E/botanika
Adam Rybanský – 1. miesto v olympiáde z anglického jazyka, kategória 1A
Nikolas Múčka – 2. miesto v olympiáde z nemeckého jazyka, kategória 1A
Miroslava Peťková – 1. miesto v súťaži Slávik Slovenska, 4. kategória
Júlia Golská – 3. miesto v súťaži Slávik Slovenska, 5. kategória, 1. miesto v súťaži Hviezdoslavov Kubín, I. kat./poézia
Dorota Košťálová – 1. miesto v súťaži Hviezdoslavov Kubín, III. kat./próza
Terézia Kopencová – 3. miesto v súťaži Európa v škole, pís. časť, III. kat.
Mgr. Martina Vöpy
Opäť najviac ocenených z Tribečskej
Zoznam ocenených:
Sascha Hanáková – 3. miesto v matematickej olympiáde, kategória Z5
Barbora Mokranová – 3. miesto v matematickej olympiáde, kategória Z5
Zuzana Nikodémová – 1. miesto v matematickej olympiáde, kategória Z6
Róbert Hájovský – 3. mesto v matematickej olympiáde, kategória Z6
Šimon Varga – 2. miesto v matematickej olympiáde, kategória Z7, 1. miesto v Pytagoriáde, kategória P7
P. P. Arthur Petráš – 1. miesto v matematickej olympiáde, kategórie Z8, Z9, 1. miesto v Pytagoriáde, kategória P8, 3. miesto vo fyzikálnej olympiáde, kategória E, 2. miesto v dejepisnej olympiáde, kategória D, 1. miesto v geografickej olympiáde, kategória F
Oliver Longauer – 1. miesto v Pytagoriáde, kategória P4
Lukáš Varga – 2. miesto v Pytagoriáde, kategória P4
Martin Polin – 1. miesto v Pytagoriáde, kategória P6
Samuel Ďurkáč – 2. miesto v geografickej olympiáde, kategória I
Dominik Kucbel – 2. miesto v Geografickej olympiáde, kategória H
Marek Drgoňa – 2. miesto v geografickej olympiáde, kategória E
Michal Majtán – 3. miesto v geografickej olympiáde, kategória E
Eliška Bakaľárová – 1. miesto v biologickej olympiáde, kategória E/botanika
Adam Rybanský – 1. miesto v olympiáde z anglického jazyka, kategória 1A
Nikolas Múčka – 2. miesto v olympiáde z nemeckého jazyka, kategória 1A
Miroslava Peťková – 1. miesto v súťaži Slávik Slovenska, 4. kategória
Júlia Golská – 3. miesto v súťaži Slávik Slovenska, 5. kategória, 1. miesto v súťaži Hviezdoslavov Kubín, I. kat./poézia
Dorota Košťálová – 1. miesto v súťaži Hviezdoslavov Kubín, III. kat./próza
Terézia Kopencová – 3. miesto v súťaži Európa v škole, pís. časť, III. kat.
Mgr. Martina Vöpy