Posledný deň v škole

Rozlúčka pred prázdninami je vždy ťažká, napriek tomu, že každý ich má rád. Najťažšie to majú deviataci, pretože sa už do školy nevrátia a nebudú sa denne stretávať so svojimi spolužiakmi a kamarátmi. Tento rok sme sa lúčili i s niektorými siedmakmi a ôsmakmi, ktorí odchádzajú na stredné školy.

Vysvedčenia, diplomy, vecné ceny, potlesk, poďakovania, kvety, slzičky, pohľadenia … – to  všetko sme dnes zažili alebo skloňovali.

Čakajú nás zaslúžené týždne oddychu, na ktoré sa všetci, deti aj učitelia, veľmi tešíme. Pri vzájomnom lúčení sme si popriali príjemný oddych a relax s našimi malými i veľkými zverencami a tiež kolegovia navzájom.

Všetkým žiakom a učiteľom želáme spokojné, pekne prežité, slnečné a pohodové prázdniny !!!

Stretneme sa opäť  3. septembra 2012, zatiaľ dovidenia!

Mgr.L.Balážová