Slávnostné otvorenie školského roku 2012/2013

Nový školský rok bol slávnostne otvorený 3. septembra 2012 o 8.00 hod. Riaditeľka školy Mgr. Gabriela Herodeková vo svojom príhovore okrem iného privítala žiakov i učiteľov našej školy, predstavila nových pedagógov a všetkým popriala veľa úspechov v učení i v práci. Zvlášť srdečne prehovorila k prváčikom, ktorých nástupom do školy čakajú v živote veľké zmeny. Vypočuli sme si prejav ministra školstva SR k otvoreniu školského roku 2012/2013. Na slávnosti boli prítomní i títo hostia: JUDr. Milan Lisý, zástupca primátora mesta Topoľčany, a Mgr. Tibor Mócik, odborný pracovník oddelenia školstva MsÚ v Topoľčanoch.

Všetci si spoločne želáme školský rok plný úspechov, šťastia, zdravia, radosti, pochopenia, vzájomnej úcty a tolerancie.

Mgr. L. Balážová