Putovný pohár riaditeľky školy tretíkrát pre Radovana Gažiho
Súťažilo sa v kategórii mužov a žien a v oboch sa hralo systémom každý s každým. V kategórii mužov sa ho zúčastnili títo pedagógovia: Ladislav Vozár, Gejza Sitkey, Rastislav Gaži, Jozef Kakula, Ivan Vöpy a technický pracovník Radovan Gaži. Bol to už tretí ročník tohto turnaja a svojou aktívnou účasťou ho podporili tieto pedagogické pracovníčky: Eva Maková, Janka Valientová, Jana Rumanová, Andrea Matejová a Zuzana Morvartová. V kategórii mužov to bol veľmi tuhý boj o prvé tri miesta, keď vo vzájomných zápasoch každý jeden zápas vyhral a jeden prehral. Boli to jediné prehry týchto hráčov v turnaji. Najlepším pomerom setov vo vzájomných zápasoch zvíťazil Radovan Gaži, na 2. mieste skončil Jozef Kakula a na treťom nováčik turnaja Ivan Vöpy. V ženskej časti turnaja zvíťazila Andrea Matejová bez prehry, na druhom skončila s jednou prehrou Eva Maková a na treťom s dvoma víťazstvami a dvoma prehrami Janka Valientová. V súboji o celkového víťaza medzi víťazmi oboch kategórií zvíťazil Radovan Gaži, ktorý bol teda víťazom všetkých troch doterajších ročníkov.

Vo veľmi príjemnej atmosfére s podporou ďalších nehrajúcich kolegýň prvé tri miesta dekorovala medailami s diplomami Mgr. Gabriela Herodeková, riaditeľka školy a všetci sa zhodli na tom, že tento ročník tohto turnaja bol doteraz najvydarenejší.
Mgr. Gejza Sitkey