Neprehliadnite našu fotogalériu ...
Luskáčik II
Naši šiestaci a siedmaci cestovali do SND v Bratislave, aby si mohli pozrieť prekrásne baletné vystúpenie Luskáčik.
Olympiáda z anglického jazyka
V utorok 30. novembra 2010 sa uskutočnilo školské kolo olympiády z anglického jazyka.
Úspechy našich bedmintonistov v Nitrianskom kraji
Dňa 24. novembra 2010 sa uskutočnili majstrovstvá Nitrianskeho kraja v bedmintone v Šuranoch.
Šachové majstrovstvá okresu Topoľčany
Dňa 26.11.2010 sa v Centre voľného času na Gagarinovej ulici v Topoľčanoch uskutočnili majstrovstvá okresu Topoľčany v šachu.
Katarínska tvorivá dielňa
25. november – deň tradične spájaný s menom sv. Kataríny, ale i deň voňajúceho ihličia, sviečok, plný nápadov, inšpirácie, kreativity, šikovných rúk a radosti z blížiacich sa najkrajších sviatkov v roku.
IBOBOR 2010
V dňoch 8.– 11. novembra 2010 sa uskutočnil už 4. ročník celoslovenskej informatickej súťaže iBobor.
Odev dôb minulých
Odev dôb minulých – z dejín módy a odievania v 9. – 16. storočí. Takto sa volá výstava, ktorá je nainštalovaná v Tribečskom múzeu v Topoľčanoch.
Interview v 7.A
Juraj Ronec je žiakom 7.A triedy. V piatom ročníku začal písať básne a neskôr prišli i prvé úspechy.
Máme radosť z Matejovho úspechu
Matej Pavlík, žiak 6.A triedy, obsadil krásne 2. miesto na Majstrovstvách ČR beaglov (plemeno psa) v agility.
Ďalší úspech mladých technikov
Vo štvrtok 11. novembra 2010 Krajský školský úrad v Nitre a Obvodná komisia technickej olympiády v okrese Topoľčany usporiadali okresné kolo technickej olympiády.
Pre bedmintonistov štyri zlaté miesta v okrese
Dňa 9. novembra 2010 Základná škola na Tribečskej ulici v Topoľčanoch usporiadala majstrovstvá okresu Topoľčany v bedmintone družstiev.
Výstava záložiek z Česka
Minulý týždeň sa v školskej knižnici uskutočnila výstava záložiek, ktoré našim žiakom poslali deti zo Základnej školy T.G.Masaryka v Poděbradoch v rámci projektu Záložka do knihy spája školy.
Mediálne historky
Dňa 11. novembra 2010 sa žiaci našej školy zúčastnili na výchovnom programe Mediálne historky.
Úspechy Lukáša Paštrnáka
Žiak našej školy Lukáš Paštrnák je zo 7. D triedy. Stal sa štvornásobným majstrom Slovenskej republiky!!!
Na výstave Z dejín židovskej komunity v Topoľčanoch
Dňa 10. novembra 2010 sa žiaci 8. A zúčastnili výstavy, ktorá je nainštalovaná v obradnej sieni na židovskom cintoríne v Topoľčanoch.