Vyčistili sme si areál našej školy

Každý, kto sa prihlásil do akcie, dostal jeden pár gumených rukavíc a jedno plastové vrece. Celkovo prišlo 15 žiakov z 2. stupňa – z 5.A, 6.B, 7.C a 8.C, pani učiteľka Mgr. A. Mrižová a pán učiteľ Mgr. G. Sitkey. Prišli pomôcť aj naši družinári – oddelenie č.1 pod vedením pani vychovávateľky. Bc. M. Majtánovej a oddelenie č.5 s pani vychovávateľkou B. Illášovou. Vyzbierali odpadky pred školou, na školskom ihrisku a za telocvičňou. Naplnili 5 plastových vriec.

Akcia trvala asi jednu hodinu a žiaci urobili dobrý skutok nielen pre svoju školu, ale aj pre našu matičku Zem.

Žiaci môžu súťažiť o niektorú z troch hlavných cien /bezplatný vstup do ZOO Bojnice, bezplatný vstup do vybranej slovenskej jaskyne alebo DVD/kniha – Atlas krajiny/. Žrebovanie sa uskutoční dňa 30.4.2012.

Všetkým, ktorí sa zúčastnili tejto akcie, ďakujeme !!!

Mgr. Andrea Rybanská