Patrik Matejov z našich v skoku do diaľky najlepší
Na tomto preteku ich súťažilo šesť – ZŠ Hollého, ZŠ Sv. Ladislava, ZŠ Gogoľova, ZŠ Tribečská a ZŠ Škultétyho. Výsledky žiakov z Tribečskej podľa jednotlivých kategórií – mladší žiaci – Filip Novotka 5. miesto 340 cm, mladšie žiačky – Monika Krošláková 4. miesto 361, Zuzana Nikodémová 7. miesto 355, starší žiaci – Patrik Matejov 2. miesto 403 a Adrána Hurichová 7. miesto 374. O zhodnotenie tohto podujatia sme požiadali pána učiteľa Ladislava Vozára, ktorý viedol reprezentantov Tribečskej: „Snažili sa všetci a vždy všetko môže byť lepšie. Aj výkony niektorých našich žiakov a žiačok. Treba si však ceniť dve naše medailové umiestnenia. Chýbal nám Martin Legéň, ktorý by sa v kategórii mladších žiakov mohol umiestniť v prvej trojici."
Mgr. Gejza Sitkey