Mladší žiaci Tribečskej v malom futbale do finále
V tejto vekovej kategórii môžu štartovať žiaci narodení od 1. 1. 2000 a mladší. Mladí futbalisti z Tribečskej sa mali najskôr stretnúť v skupine so ZŠ a MŠ Jacovce. Pre jej neúčasť postúpila ZŠ Tribečská do semifinále. V ňom sa stretla so žiakmi ZŠ Kovarce, ktorá v 8. skupine zvíťazila s Ludanicami. Semifinále sa odohralo na umelej tráve našej základnej školy 22. novembra 2012. Po vyrovnanom výkone oboch mužstiev a v kvalitnom zápase zvíťazila ZŠ Tribečská so ZŠ Kovarce 8: 7.
Pod vedením pána učiteľa Ladislava Vozára ZŠ Tribečská reprezentovali títo žiaci: Sebastian Kain, Kristián Kyčerka, Samuel Martiš, Dávid Németh, Filip Novotka, Tomáš Smatana, Andrej Škreko, Kristofer Tvrdík a František Varinský.
Touto výhrou mužstvo postúpilo do finále súťaže, ktoré sa odohrá 21. mája 2013 v areáli ZŠ Preseľany, kde sa stretnú štyri najlepšie kolektívy okresu Topoľčany.

Mgr. Gejza Sitkey