Béčkari už došli ...

Vážená pani riaditeľka, milé pani zástupkyne, drahí naši učitelia a spolužiaci!

My „deti ráje“ z 9. B by sme sa chceli s vami rozlúčiť a poďakovať sa za nádherné roky strávené medzi vami v našej škole. Veríme, že na nás budete spomínať iba v dobrom!

Nie vždy sme boli ukážkoví, vašu cievnu nervovú sústavu sme zaťažili na maximum, nepočúvali sme vaše dobre mienené rady a pripomienky. Triedna to s nami nemala ľahké (najmä v 7. ročníku) hnevali sme ju, často riešila naše žabomyšie vojny a konflikty. A nielen ona aj ostatní vyučujúci sa s nami natrápili, skúšali sme ich trpezlivosť... Ale sú skvelí vo svojej profesii, zvládli to na jednotku s hviezdičkou, a tak sme (vďaka nim) došli... a končíme deviaty ročník. Za všetky neplechy, ktoré sme počas nášho účinkovania na Tribečskej spôsobili sa ospravedlňujeme a dúfame, že nám bude odpustené. Základná škola Tribečská nám dala výborné základy do ďalšieho života. Teraz je už len a len na nás, ako ich zúročíme. Pani učiteľke triednej ďakujeme, že nám bola v škole druhou mamou, (cítili sme naozaj ako jej vlastné deti, tak ako nám to dala napísať na tortu) pomáhala nám, usmerňovala nás v rôznych situáciách, keď sme si zaslúžili (bol aj Vreskot 3) chodila s nami na divadelné predstavenia, literárno-poznávacie exkurzie, výlety do mnohých kútov Slovenska (Trnava, Nitra, Piešťany, Zvolen, Dolný Kubín, Jasenová, Modra, Uhrovec) aj k blízkym susedom (Česká republika, Budapešť), pochodili sme snáď všetky múzeá... Veľa sme videli, naučili sa a zažili.

Budeme mať na čo spomínať! Naša triedna aj celá Tribečská nám bude chýbať!

Ďakujeme za vašu obetavosť, láskavosť, trpezlivosť a priateľský prístup.

Žiaci 9.B