Školské kolo biologickej olympiády

Súťažilo sa v troch odboroch:

1. Botanika – 5 súťažiacich: Michaela Malecová – 6.B, Natália Spodniaková – 6.B, Martina Tomanová – 6. B, Simona Strejčková – 8.C, Sofia Suzziová – 8.C.

2. Zoológia – 11 súťažiacich:
Martin Galbavý – 5.A, Alexandra Bajzíková – 5.C, Miriam Bajzíková – 5.C, František Varinský – 6.B, Ivana Haringová – 7.C, Patrik Palonder – 7.C, Monika Krošláková – 8.C, Lucia Matúšová – 8.C, Nikola Krajčíková – 8.C, Monika Gurmusová – 9.B, Martina Halmová – 9.B.

3. Geológia – 6 súťažiacich:
Martin Babala – 5.A, Júlia Golská – 7.D, Patrik Budač – 8.B, Lukáš Kertész – 8.B, Samuel Martiš – 8.B a Aneta Klačanská – 8.C.

botanike zvíťazila žiačka 6.B triedy Michaela Malecová, 2. miesto získala Sofia Suzziová 8.C.

zoológii prvé miesto obhájila víťazka minulého ročníka Martina Halmová – 9.B, 2. miesto získal žiak 5.A triedy Martin Galbavý.

Geológia
má nového víťaza Martina Babalu z 5.A, 2. miesto obhájila Júlia Golská zo 7.D.

Všetci šiesti postupujú do okresného kola. Srdečne im blahoželáme.

Mgr. Silvia Schmizingová