Deň učiteľov 2015

Pri príležitosti tohtoročného Dňa učiteľov boli ocenení títo pedagógovia našej školy:

27.3. 2013 sa v Nitre konalo slávnostné odovzdávanie ocenení najlepším pedagogickým zamestnancom Nitrianskeho kraja. Z rúk Mgr. Milana Galabu, vedúceho odboru školstva na Obvodnom úrade v Nitre, prevzala Čestné uznanie za dlhoročné vynikajúce výsledky vo výchovno-vzdelávacom procese RNDr. Viera Glosová.

26.3.2015 sa na MsÚ v Topoľčanoch uskutočnilo slávnostné oceňovanie pedagogických pracovníkov. Ďakovným listom za výborné výsledky vo výchove a vzdelávaní, ktoré udeľoval Ing. Peter Baláž, primátor Topoľčian, bola odmenená Mgr. Silvia Schmizingová.

Riaditeľka školy Mgr. Gabriela Herodeková na školskej oslave ocenila Mgr. Gejzu Sitkeya, PhDr. Janu Červeňanskú, Mgr. Rastislavu Mackovú, Ing. Danu Kopencovú a Vieru Rybánsku Plaketou J. A. Komenského za dlhoročnú a obetavú prácu v školstve pri príležitosti ich významného životného jubilea. Zároveň predseda Rady školy Ing. Rastislav Gaži udelil riaditeľke školy Mgr. Gabriele Herodekovej za kolektív zamestnancov školy Plaketu J. A. Komenského za dlhoročnú vynikajúcu a obetavú prácu v škole.

Oceneným kolegom srdečne blahoželáme.

Školská oslava Dňa učiteľov sa konala 27. marca 2014 v žiackej reštaurácii SOŠ obchodu a služieb v Topoľčanoch. Po úvodných slovách a slávnostnom príhovore riaditeľky školy, v ktorom kladne hodnotila prácu našich pedagógov, zaželala im veľa energie a trpezlivosti do ďalšej práce, po slávnostnom prípitku a chutnej večeri pokračovali učitelia v priateľskej atmosfére vo vzájomných rozhovoroch a voľnej zábave.

Poprajme si k tohtoročnému nášmu sviatku dobré zdravie, vnútornú motiváciu k náročnej učiteľskej práci, veľa trpezlivosti a aby sme svojím osobným príkladom naďalej zvýrazňovali ľudské hodnoty na ceste našich žiakov za vzdelávaním a poznaním. Nech sa nám podarí naplniť slová J. A. Komenského: "Jeden deň s dobrým učiteľom je viac ako tisíc dní usilovného samoštúdia."

Mgr. L. Balážová