Mladšie žiačky vo vybíjanej do okresného finále

Do tejto súťaže sa prihlásilo 12 základných škôl okresu Topoľčany, ktoré boli rozdelené do štyroch skupín a do okresného finále postúpili ich víťazi. Jedna zo skupín sa odohrala na pôde ZŠ Tribečskej v Topoľčanoch 24. marca 2015 a súperom domácich hráčok boli ZŠ s MŠ Preseľany a ZŠ s MŠ Solčany.

Každý zápas medzi školami sa odohral na dva zápasy a v oboch súpereniach domáce hráčky so svojimi súperkami zvíťazili 2 : 0, čím postúpili do okresného finále, ktoré sa uskutoční 24. apríla 2015 v priestoroch ZŠ na Gogoľovej ulici v Topoľčanoch. Pod vedením pani učiteľky Ľubice Balážiovej Tribečskú reprezentoval tento kolektív žiačok: Michaela Krajčová (7. B), Simona Michalková, Laura Hollá, Ivana Haringová, Romana Hanová, Romana Gréčová (všetky 7. C), Karolína Štefkeje (7. D), Veronika Országová, Natália Vargová, Natália Spodniaková (všetky 6. B), Anetta Martišková a Sabína Martišková (obe 6. C).

Mgr. Gejza Sitkey