Stop konzumu!
Pri príležitosti Dňa detí 1. júna 2016 na školskom ihrisku bude sprievodnou akciou okrem tradičného programu (súťaže pre deti) výmenný obchod. To znamená, že ak je vám ľúto zbaviť sa vecí, ktoré sú stále v dobrom stave, no vy sami ich už nepotrebujete – môžete potešiť niekoho druhého a zároveň si sami spraviť radosť inými vecami. Okrem výmenného obchodu sa vaše deti tiež môžu stať predajcami vlastných výrobkov a vyskúšať si, aké to je byť "podnikateľom".

Veci (čisté, nepoškodené a funkčné oblečenie, hračky a knihy) do výmenného obchodu je možné priniesť do školy kedykoľvek od 16. mája 2016 do 27. mája 2016 a vložiť do zbernej škatule, ktorá sa bude nachádzať pri vchode do prístavby. Vopred ďakujeme všetkým, ktorí neriešia len peňažnú hodnotu vecí, radi pomáhajú a podporujú namiesto konzumu recyklovanie vecí.

Mgr. Mária Halmová