Úspechy skokanov do diaľky
Pre ZŠ na Tribečskej ulici v Topoľčanoch to boli najúspešnejšie preteky tejto súťaže, keď získali až štyri umiestnenia v prvej trojici. Výsledky a umiestenia skokanov Tribečskej: mladší žiaci – Samuel Kúdela 5. D – 3, 35 m, Ondrej Sedlár 5. D – 3, 55 m; mladšie žiačky – Karolína Mésarošová 6. B – 3, 75 2. miesto, Aneta Mešinová 6. B – 3, 55 5. miesto. Starší žiaci – Jakub Daňo 9. D – 4. 95 1. miesto, Peter Kurachik 9. B – 4, 90 2. miesto; staršie žiačky – Michaela Gieciová 4, 25 – 2. miesto, Michaela Krajčová 9. B – 3, 85 6. miesto.

Reprezentácia školy je vždy vysokou métou každého žiaka a patrí to k tomu najvyššiemu, čo môže žiak dosiahnuť. Športovú činnosť však nemožno považovať za menejcennú v porovnaní s rôznymi inými súťažami.

Tieto výsledky v histórii atletických súťaží boli pre Tribečskú jedny z najúspešnejších a stále platí, že pri úspešných výsledkoch hrá veľkú úlohu vlastná motivácia.
Mgr. Gejza Sitkey