Skvelý úspech našich gymnastov a gymnastiek
O zhodnotenie oboch športových podujatí sme požiadali Miroslavu Patai:

Dňa 6. apríla 2017 v ZŠ s MŠ v Ludaniciach s odhodlaním zvíťaziť nastúpilo reprezentovať našu školu družstvo chlapcov v zložení: Sebastián Schmizing, Filip Slamka, Issey Ryu Itahashi a Šimon Sucháň. Náš právom vyhlásený najlepší jednotlivec z majstrovstiev okresu vo svojej kategórii Daren Filipeje sa pre chorobu nemohol pretekov zúčastniť, napriek tomu ho vynikajúco nahradil Marko Slávič a chlapci obsadili veľmi pekné 5. miesto.

O necelý týždeň dňa 11. apríla 2017 v Nových Zámkoch naše žiačky Ester Laura Gočová, Lucia Sláviková, Tereza Matušíková, Vanesa Košecká a Kristína Sedlárová zaslúžene vybojovali 2. miesto a pochvalu viacerých rozhodcov za vynikajúcu realizáciu zostáv na jednotlivých súťažných náradiach. Od 1. miesta a postupu na celoštátne kolo ich delilo v celkovom súčte bodov celého družstva len 0, 5 boda.

Víťazstvo a zlatá medaila tak zostala na domácej pôde Našim úspešným gymnastom a gymnastkám gratulujeme a prajeme veľa sily a energie do ďalších pretekov.
Mgr. Gejza Sitkey