Mladšie žiačky v malom futbale v okrese na 2. mieste
Prihlásené školy zvíťazili v dvoch skupinách po štyroch a troch účastníkoch, z ktorých postupovali prví dvaja do okresného finále. ZŠ Tribečská usporiadala prvú skupinu, v ktorej hrali každý s každým – ZŠ Tribečská TO, ZŠ s MŠ Bojná, ZŠ s MŠ Prašice a ZŠ Hollého TO. Do finálnej skupiny postúpili Tribečská ako víťaz a Bojná. Z druhej skupiny postúpili ZŠ s MŠ Preseľany a ZŠ s MŠ Gogoľova TO.

Finálová skupina sa odohrala v telocvični ZŠ s MŠ Preseľany, pretože bolo riziko dažďa. Výsledky Tribečskej: Tribečská – Bojná 1 : 0, Tribečská – Preseľany – 2 : 2 a Tribečská – Gogoľova 2 : 0. Víťazom finálovej skupiny s rovnakým počtom bodov, ale s lepším skóre sa stali futbalistky Preselian, Tribečská skončila na 2. mieste.

Reprezentácia Tribečskej: Julianna Gajdošová, Liliana Hallová, Simoha Hlásniková, Romana Húšťavová, Nina Kuklová, Karolína Mésarošová, Aneta Mešinová, Miroslava Peťková a Tamara Smolková.
Mgr. Gejza Sitkey