Futbalisti futsalovými majstrami okresu Topoľčany
Finálového turnaja sa zúčastnili štyria víťazi základných skupín, hralo sa systémom každý s každým a Tribečská zvíťazila vo všetkých troch zápasoch. So ZŠ Škultétyho 1 : 0 (gól Žikavský), so ZŠ Hollého 7 : 5 (Kain, Peterský a Varinský po 2, Žikavský) a so ZŠ Ludanice 9 : 2 (R. Sedláček 3, Kubina a Varinský po 2, Kain a Peterský po 1). Bol to očakávaný úspech generácie, ktorá už od prvého stupňa základnej školy dosiahla vo futbale základných škôl veľké a viaceré úspechy. Krajské majstrovstvá tejto súťaže sa odohrajú v prvých týždňoch nového kalendárneho roka.

Tribečskú reprezentoval tento kolektív žiakov
: Adam Mrázik 8. C, Dávid Žikavský, Pavol Peterský (obaja 9. A), Sebastian Kain, Matúš Dobiaš, Dominik Kubina, Rastislav Pašek, Roland Sedláček, František Varinský (všetci 9. B) a Raffaello Topič 9. C.

Mgr. Gejza Sitkey