Žiačky Tribečskej najlepšími ľahkými atlétkami v okrese Topoľčany
Tribečskú reprezentoval tento kolektív žiačok: 60 m – Ema Daňová 8. B, Michaela Gieciová 9. A, Aneta Mešinová 7. B, 300 m – Karolína Mésarošová 7. B, Vanessa Kuricová 8. B, 800 m – Sabína Martišková 9. C, Paulína Oravcová 8. B, diaľka – Karolína Mésarošová, Aneta Mešinová, Michaela Gieciová, výška – Paulína Oravcová, Anetta Martišková, Michelle Mrižová, guľa – Sabína Martišková, Anetta Martišková, Romana Húšťavová 7. C, kriketová loptička – Ema Daňová, Romana Húšťavová, Vanessa Kuricová, štafeta – Ema Daňová, Michaela Gieciová, Karolína Mésarešová, Aneta Mešinová.

Z jednotlivkýň dosiahla najväčšie úspechy Ema Daňová, ktorá zvíťazila v hode kriketovou loptičkou, v behu na 50 m bola aj členkou striebornej štafety. Žiačky tejto školy dosiahli ako kolektív vynikajúci úspech, keď zvíťazili a stali sa majsterkami okresu. Budú ho reprezentovať na majstrovstvách Nitrianskeho kraja, ktoré sa uskutočnia 7. júna 2018. Okrem tohto kolektívu žiačok sa zúčastnia majstrovstiev kraja aj Dávid Žikavský v behu na 60 a 300 metrov a Matúš Dobiaš v skoku do diaľky.

Mgr. Gejza Sitkey