V Minifutbale žiakov a žiačok ZŠ – McDonald´s cup druhé miesto v okrese

Táto súťaž sa hrala v štyroch základných skupinách a do finále postupovali ich víťazi. ZŠ Tribečská sa 14. mája 2019 zúčastnila skupiny, ktorá sa odohrala v telocvični základnej školy v Urminciach. Zúčastnili sa jej štyri základné školy, pričom naša škola všetkých troch zápasoch zvíťazila. S Veľkými Ripňanmi 5 : 1, s Bojnou 6 : 0 a s Urmincami 5 : 2.

Postúpili sme do okresného finále, ktoré sa hralo už o deň neskôr a zorganizovala ho ZŠ v Kovarciach. Tribečská v ňom zvíťazila s Jacovcami 3 : 2, Preseľanmi 9 : 2 a prehrala so ZŠ na Hollého ulici v Topoľčanoch 3 : 4. Obsadila tak celkové 2. miesto v tejto okresnej zmiešanej futbalovej súťaži.

Reprezentácia Tribečskej: Tereza Daňová, Zara Fainová, Daren Filipeje, Tomáš Gieci, Filip Gregor, Andrej Krošlák, Daniel Krošlák, Dávid Matušík, Simon Schmizing, Oliver Vojtela.

Mgr. Gejza Sitkey