Stolní tenisti z majstrovstiev kraja so strieborným úspechom

Naša škola hrala v štvorčlennej skupine, kde so Šaľou zvíťazila 4 : 0, s Levicami 4 : 1 a rovnako tak s Novými Zámkami. Ako víťaz B-skupiny tak Tribečská hrala semifinále s druhým družstvom v skupine A, ktorým boli Zlaté Moravce. Tento zápas vyhrala 4 : 1. Semifinále aj finále sa už hralo na tri víťazné sety. Vo finálovom dueli už naša škola nestačila na výborne hrajúce domáce družstvo a prehrala s Nitrou 4 : 0, no treba povedať, že tri zápasy sa skončili veľmi tesne 2 : 3 na sety.

Stolní tenisti tak získali ďalší skvelý úspech a pokračujú tak vo výborných výsledkoch stolného tenisu v posledných troch desiatkach rokov.

Reprezentácia Tribečskej: Alexander Katona (8.D), Samuel Arpáš (7.B) a Kristián Hrutka (5.D).

Mgr. Gejza Sitkey