Basketbalistky z majstrovstiev kraja so štvrtým miestom

Hralo sa v dvoch trojčlenných skupinách každý s každým. Druhí v skupinách hrali priamo o tretie miesto a prví o majstra Nitrianskeho kraja. V skupine vyhrali naše žiačky s Levicami 10 : 0 a prehrali s Nitrou 1 : 28, čo vyústilo do druhého miesta v skupine. V boji o celkové tretie miesto v kraji prehrala Tribečská s domácim Štúrovom 10 : 24, no štvrtá pozícia v rámci celého Nitrianskeho kraja je veľmi pekný výsledok tohtoročného snaženia našich basketbalistiek. Najlepšími strelkyňami družstva boli Aneta Mešinová a Tamara Smolková.

Reprezentácia Tribečskej: Juliana Gajdošová (7.C), Dominika Štepová, Veronika Štepová (obe 7.D), Aneta Kondrlová, Kvetoslava Prochászková (obe 9.A), Miroslava Peťková, Aneta Mešinová (obe 9.B), Romana Húšťavová, Tamara Smolková (obe 9.C).

Mgr. Gejza Sitkey