Detská osobnosť mesta Topoľčany
Milým prekvapením hneď na začiatku bol moderátor Oliver Oswald, ktorý si publikum získal svojou bezprostrednosťou a humorom. Program oživilo aj vystúpenie hudobnej skupiny Libertas a bolo ho možné sledovať aj online. Ceny odovzdávala primátorka mesta Alexandra Giéciová a predsedníčka Komisie mládeže, školstva, kultúry a športu MsZ Ida Valachová.

Z našej školy boli ocenení viacerí žiaci: Najlepší olympionik Biblickej olympiády – Alexander Bobák 6. A, Najlepší biológ– Juraj Ferenčík 7. A, Najlepší astronóm - Maxim Kopčan 7. A, Najlepší dejepisár – Lukáš Valaský 8. A, Najlepší olympionik v NEJ – Samuel Držík 8. A, Najlepší informatici – Daniel Holbay 9. A a Adam Adamkovič 9. D. Ocenené boli aj dve žiačky, ktoré v súčasnosti už študujú na bilingválnych školách – Najlepšia olympionička v ANJ Marína Čorňáková, Najlepší recitátor súťaže Hviezdoslavov Kubín – Nela Kupcová.

Veríme, že motivovali viacerých rovesníkov, ďakujeme za reprezentáciu našej školy a prajeme ešte veľa úspechov v budúcnosti.

Mgr. Monika Kubrická