Vo florbalovej lige žiakov U 15 2. miesto Tribečskej

Celkové umiestnenie na prvých troch miestach:

1. Gymnázium Topoľčany
2. ZŠ Tribečská
3. ZŠ Škultétyho A

O zhodnotenie celej sezóny i záverečného turnaja sme požiadali obetavého trénera Tribečskej Jozefa Kakulu: „Naši hráči si zaslúžia pochvalu a poďakovanie za celú sezónu, veď okrem tohto úspechu skončili na 3. mieste v Majstrovstvách okresu Topoľčany i Orion cupe. Na tomto turnaji rozhodovala aktuálna forma a z nášho pohľadu maximálne nasadenie našich hráčov. Pred posledným zápasom so ZŠ Škultétyho A sme na druhé miesto museli vyhrať, už remíza by nás odsunula na tretie. V tomto zápase sme zvíťazili 4:1. Toto víťazstvo bolo o to cennejšie, že Škultétyho už ako hokejová škola hrala kompletná. Bol to výborný, obetavý a taktický výkon mojich zverencov.“

Počas celej sezóny hral kolektív florbalistov z Tribečskej v tomto zložení: Miroslav Gulika 9.B, Marek Mojžiš 9.A - brankári, hráči v poli: Samuel Hain, Denis Labuda (obaja 9.A), Denis Múčka, Juraj Dimitrov (obaja 9.B), Michal Ábel, Tomáš Gergel, Martin Šimun, Adrián Šmalo (všetci 9.C) a Adam Kakula 8.A.

Mgr. Gejza Sitkey