Bedmintonisti na majstrovstvách kraja strieborní
ZŠ Tribečská skončila v oboch kategóriách na veľmi peknom 2. mieste za kolektívmi zo Šurian. Reprezentácia Tribečskej: – žiaci Adam Kakula (9. A), Martin Gešnábel (8. C); – žiačky Adriana Čanigová (9. C), Martina Hatalová (6. A). V každom súboji sa hrali tri zápasy – štvorhra a jednotky a dvojky družstiev proti sebe. O stručné zhodnotenie tohto podujatia sme požiadali Jozefa Kakulu, ktorý reprezentantov na túto súťaž pripravoval: „Všetci naši štyria hráči prehrali len jeden zápas  ̶  so Šuranmi. Hlavne medzi chlapcami to bola veľmi silná konkurencia, keď celkovo 3. a 4. družstvo mali na poste hráča číslo 1 registrovaných, ktorí hrávajú bedminton súťažne. V oboch kategóriách sme skončili za školami, ktoré sa na bedminton špecializujú a jednotliví hráči sa mu venujú viac rokov intenzívnou týždennou prípravou.“
Mgr. Gejza Sitkey