Stolní tenisti a tenistky s 3. miestami z Majstrovstiev okresu Topoľčany
Na 1. mieste skončila ZŠ s MŠ Jacovce, na 2. mieste ZŠ a MŠ Urmince a na treťom mieste ZŠ na Tribečskej ulici v Topoľčanoch. Od prvého po štvrtého hráča túto školu reprezentovali Adam Kakula 9. A, Peter Kuchárik 5. B, Ondrej Guniš 7. B a Juraj Novotný 8. C. Ani po odchode dvoch veľmi dobrých stolných tenistiek našej školy na ďalšie štúdium sa nové a z nižších ročníkov v tejto súťaži nestratili. Po dobrých výkonoch vybojovali pekný úspech.
Žiačky základných škôl hrali hneď svoju finálovú skupinu, ktorej sa zúčastnili štyri kolektívy: ZŠ Škultétyho Topoľčany, ZŠ sv. Ladislava Topoľčany, ZŠ Tribečská Topoľčany a ZŠ Gogoľova Topoľčany. V tomto poradí bolo aj konečné umiestnenie v majstrovstvách okresu. Stolné tenistky z Tribečskej prehrali dva zápasy a zvíťazili so ZŠ Gogoľova, čo ich vynieslo na bronzový stupienok. Školu reprezentoval veľmi mladý kolektív hráčok, ktoré majú pred sebou veľké možnosti aj v ďalších školských rokoch – Laura Hollá 5. C, Sabína Martišková 4. C, Natália Pakšiová 5. E a náhradníčka Michaela Martišková zo 6. B triedy.