Menu
Kontakt
Dnes je:
Meniny oslavuje:
Meniny oslavuje:
Linky
Okresné kolo Dejepisnej olympiády
Do okresného kola postúpili tí žiaci, ktorí sa v školskom kole umiestnili na 1. a 2. mieste.
Našu školu reprezentovali títo žiaci: Filip Slamka (6.A), Adrián Mihalík (6.D), Sebastián Schmizing (7.B), Tomáš Malec (7.B), Peter Švajc (8.C), Simon Kollár (8.C), Patrik Štefkeje (9.D ) a Daniel Holbay (9.A).
Žiaci mali vypracovať test, ktorý obsahoval túto monotematickú časť: Kultúrne pamiatky UNESCO na Slovensku a história regiónov na Slovensku.
Test tentoraz neobsahoval otázky z regionálnej histórie, obsahoval však príslušné polročné učivo daného ročníka. Časový limit na vypracovanie bol 60 minút.
Úspešným riešiteľom OK DO sa stáva súťažiaci, ktorý dosiahne minimálne 60% (t.j. 54 bodov) z maximálneho počtu 90 bodov.
Vyhodnotenie testu bolo pod kontrolou pani predsedníčky Slovenskej komisie dejepisnej olympiády PhDr. Ľubice Kázmerovej, CSc., ako aj pani Mgr. Kataríny Filipovej, spoluautorky otázok okresného kola DO.
Umiestnenie našich žiakov :
Kategória „F“ (6. ročník ):
Adrián Mihalík - 3. miesto (78,88 b.)
Filip Slamka - 8. miesto (58,44 b.)
Kategória „E“ (7. ročník):
Tomáš Malec - 7. miesto (62,94 b.)
Sebastián Schmizing - 9. miesto (59,38 b.)
Kategória „D“ (8. ročník):
Simon Kollár - 9. miesto (59 b.)
Peter Švajc - 10. miesto (58,66 b.)
Kategória „C“ (9. ročník):
Daniel Holbay - 5. miesto (75 b.)
Patrik Štefkeje - 11. miesto (51,33 b.)
Žiakom ďakujeme za reprezentáciu našej školy!
Našu školu reprezentovali títo žiaci: Filip Slamka (6.A), Adrián Mihalík (6.D), Sebastián Schmizing (7.B), Tomáš Malec (7.B), Peter Švajc (8.C), Simon Kollár (8.C), Patrik Štefkeje (9.D ) a Daniel Holbay (9.A).
Žiaci mali vypracovať test, ktorý obsahoval túto monotematickú časť: Kultúrne pamiatky UNESCO na Slovensku a história regiónov na Slovensku.
Test tentoraz neobsahoval otázky z regionálnej histórie, obsahoval však príslušné polročné učivo daného ročníka. Časový limit na vypracovanie bol 60 minút.
Úspešným riešiteľom OK DO sa stáva súťažiaci, ktorý dosiahne minimálne 60% (t.j. 54 bodov) z maximálneho počtu 90 bodov.
Vyhodnotenie testu bolo pod kontrolou pani predsedníčky Slovenskej komisie dejepisnej olympiády PhDr. Ľubice Kázmerovej, CSc., ako aj pani Mgr. Kataríny Filipovej, spoluautorky otázok okresného kola DO.
Umiestnenie našich žiakov :
Kategória „F“ (6. ročník ):
Adrián Mihalík - 3. miesto (78,88 b.)
Filip Slamka - 8. miesto (58,44 b.)
Kategória „E“ (7. ročník):
Tomáš Malec - 7. miesto (62,94 b.)
Sebastián Schmizing - 9. miesto (59,38 b.)
Kategória „D“ (8. ročník):
Simon Kollár - 9. miesto (59 b.)
Peter Švajc - 10. miesto (58,66 b.)
Kategória „C“ (9. ročník):
Daniel Holbay - 5. miesto (75 b.)
Patrik Štefkeje - 11. miesto (51,33 b.)
Žiakom ďakujeme za reprezentáciu našej školy!
Mgr. Andrea Rybanská