Šaliansky Maťko (okresné kolo)

Recitátori po oficiálnom otvorení súťaže boli rozdelení do tried podľa kategórií (I. – III. kategória). Výkony talentovaných recitátorov hodnotila odborná porota.

Našu školu v I. kategórii reprezentovala Zara Trenčanská III. A (pripravovala Mgr. Zuzana Grauzlová), v II. kategórii školu reprezentovala Stela Štilcová V. C (pripravovala Rastislava Macková) a v III. kategórii Adrián Mihalík VI. D (pripravovala Rastislava Macková). Žiakov na súťaži sprevádzala pani učiteľka Rastislava Macková, pedagogička prednesu žiakov a organizátorka školských recitačných súťaží.

V I. kategórii súťažilo 12 žiakov a porota ocenila našu žiačku Zaru Trenčanskú  2. miestom. V II. kategórii súťažilo 10 žiakov a naša škola sa neumiestnila na prvých troch miestach.  V III. kategórií súťažilo 8 žiakov a porota rozhodla udeliť 2. miesto nášmu žiakovi Adriánovi Mihalíkovi.

Našim víťazom srdečne blahoželáme!
Tomáš Kováčik