Deň Zeme na hodinách anglického jazyka
Žiaci mladších ročníkov si obohatili slovnú zásobu, kreslili, vyfarbovali, prípadne si overovali svoje vedomosti v oblasti šetrenia prírodných zdrojov v kvízoch. Zistili, ako „sú zelení“, čiže ako veľmi sa starajú o životné prostredie. Šiestaci sa zamýšľali, prečo milujú našu Zem a vytvorili veľký plagát.
Žiaci starších ročníkov už boli schopní aj diskutovať o dôležitosti recyklácie, ochrany prírody a energií, pozerali náučné videá v anglickom jazyku a rozoberali postavenie našej planéty v rámci Slnečnej sústavy.
Naše hodiny tak boli nielen poučné, ale i zábavné. Veríme, že teoretické poznatky v tejto oblasti sa nám i našim žiakom podarí aplikovať aj v reálnom živote a naša Zem bude ešte krajšie miesto na život.
vyučujúce anglického jazyka