Prezentácie ročníkových prác v 3. a 4.ročníku
Každý žiak porozprával o svojej práci. K jednotlivým témam sa pokúsili vyjadriť svoj názor, podať návrhy na riešenie problémov súvisiacich s touto témou, urobiť pokusy, pripraviť kvízy, prezentácie, spracovať videá, priniesť pomôcky, nájsť zaujímavosti a odpovedať na zvedavé otázky spolužiakov.

V 3.A sa venovali žiaci týmto témam: Sopky, Kréta, Staroveký Egypt, Fóbie, Šach, Ako sa vytvárajú blesky, Na čo všetko ľudia písali, Čokoláda, MS vo futbale 2022, Citrusy, Cukríky Lentilky.

V 4.A sa žiaci venovali týmto témam: Životné prostredie, Hudba, Benátky, Liečivé rastliny okolo nás, Mince, Optické klamy a ilúzie, Rubikova kocka, Móda 20.storočia, Egypt, Brazílske Jiu-Jitsu, Lyžovanie a snowboardovanie, Ľadovce.

Spolužiakov témy zaujali. Aj takýmto spôsobom štúdia si radi obohacujú svoje poznatky.

Mgr.Z.Grauzlová