Jedinečný Kráľ čítania
Po rokoch máme Kráľa čítania Alexa Žitníka, žiaka 4.A triedy, ktorý už má doma striebornú i bronzovú korunu z predchádzajúcich ročníkov. Jeho tohtoročný čitateľský výkon – 10 160 prečítaných strán je doteraz najvyšší v histórii tejto súťaže.

Výsledky:
1.miesto Alex Žitník 4.A 10 160 strán
2.miesto Lenka Tóthová 4.A 8 377 strán
3.miesto Nikola Rybanská 3.B 2 184 strán

Víťazov korunovali a ocenili pani riaditeľka A. Krajčíková a pani zástupkyňa A. Mrižová. Gratulovali im triedna učiteľka Z. Grauzlová, spolužiaci a náš hosť, bývalý kolega pán učiteľ Gejza Sitkey. Na záver deti diskutovali s našim hosťom o tom , ako majú začať písať knihy. Porozprával im o svojej knihe Z Topoľčian do veľkého futbalu a zarecitoval svoje básne.

Novému kráľovi a kráľovnám aj my srdečne gratulujeme, prajeme slnečné prázdniny a veľa pekných čitateľských zážitkov.

Mgr. D. Šupová, Mgr. Anna Guričanová