Slávnostné ukončenie školského roka 2022/2023
Pani riaditeľka Mgr. Anna Krajčíková poďakovala žiakom aj zamestnancom školy za odvedenú prácu počas školského roka. Vyzdvihla žiakov, ktorí úspešne reprezentovali našu školu v rôznych výtvarných, literárnych, matematických, športových, vedomostných a iných súťažiach, ako aj tých, ktorí v tomto školskom roku vynikli výbornými výchovno-vzdelávacími výsledkami.

Deťom k úspešnému zakončeniu školského roka zablahoželala a všetkým prítomným sa prihovorila aj pani zástupkyňa Mgr. Alexandra Mrižová a náš hosť, PhDr. Vladimíra Matušíková, vedúca odboru školstva, kultúry a práce s mládežou.

Rozlúčili sme sa s našimi deviatakmi a niektorými žiakmi ôsmeho ročníka, ktorým prajeme veľa úspechov pri získavaní nových poznatkov na stredných školách.

Čestné uznanie za šírenie dobrého mena školy, výborné výsledky a úspechy počas školského dochádzky v ZŠ si prevzali:
Tereza Strejčková, 9.C,
Matúš Burian, 9.A,
Maxim Kopčan, 8.A.

Gratulujeme aj prvákom, ktorí sa veľmi dobre popasovali s písmenkami aj s číslami. Nebolo to jednoduché, veď prišli do novej školy, spoznávali nových kamarátov a pani učiteľky, no úspešne zvládli povinnosti prvého ročníka. Ďakujeme všetkým rodičom za trpezlivosť, ochotu spolupracovať a pomáhať škole.

Poďakovanie patrí aj všetkým pedagogickým, odborným a nepedagogickým zamestnancom školy za ich prácu, tvorivosť, energiu, ktorú neúnavne vkladali deň čo deň do povinností, výziev a všetkých zmien, ktoré sme museli spoločne zvládať.

Milí žiaci, prajeme Vám veselé prázdniny, veľa slnečných lúčov a krásnych zážitkov. Vráťte sa do školy zdraví, oddýchnutí, plní elánu a krásnych zážitkov.                               Mgr.Z.Grauzlová