Čarovný čas dospievania
Cieľom prednášky je pomôcť dievčatám pripraviť sa na obdobie dospievania a lepšie porozumieť svojmu telu, umožniť im lepšie chápať fyzické a psychické zmeny, ktorými prechádzajú a prijať ich ako súčasť svojho života. Pani lektorka Mgr. Viera Holecová previedla žiačky nasledovnými témami:

- anatómia ženy,

- správne hygienické návyky,

- správna životospráva,

- náladovosť, neistota, zmätok, sebaovládanie,

- vzťahy medzi rovesníkmi.

Sme veľmi radi, že sme sa s pani lektorkou Holecovou znovu stretli, porozprávali sa a užili si poučné dopoludnie v príjemnej atmosfére. Žiačkam z tried 6. A, 6. B, 6. C, 6. D, 7. A, 7. B, 7. C a 7. D sa veľmi páčilo, s pani lektorkou, ktorá mala pre každú žiačku pripravený malý darček, komunikovali a neváhali sa pýtať rôzne otázky, ktorých odpovede ich v tomto čase plnom zmien trápia alebo zaujímajú.

Ďakujeme pani lektorke Holecovej za čas, ktorý s nami strávila, veríme, že sa u nás cítila výborne a tešíme sa nabudúce.