Veľa nových kníh v školskej knižnici
V decembri pribudli do našej knižnice knihy v hodnote 230€, ktoré sme získali ako zvláštnu cenu Klubu mladých čitateľov Albatros za podujatie „Objavujeme poklady v našej knižnici“ v rámci projektu Najzaujímavejšie podujatie školských knižníc.

V tom istom mesiaci pani riaditeľka už tradične nakúpila nové knihy rôznych žánrov pre našich malých i veľkých čitateľov. Najmenší žiaci sa môžu tešiť napríklad na krásnu knihu Zatúlané jahniatko, kniha Brontík hurá do praveku iste poteší obdivovateľov dinosaurov. S myšlienkami modernej doby sa môžu čitatelia zoznámiť v knihe Ako sa majú veci. Starším žiakom odporúčame prečítať knihu Za všetko nemôže Štúr, z edície Naše hrôzyplné dejiny. A mnoho ďalších krásnych kníh čaká na našich čitateľov, ktorí sa dúfame už čoskoro vrátia do školy.

Do tretice ešte jedna skvelá správa - získali sme 700€ na nákup kníh od Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky za úspešný projekt „Čítame radi“.

Milí čitatelia, veríme, že v našej rozšírenej ponuke sa nájde kniha naozaj pre každého.

Tešíme sa na vás, vaše knihovníčky.