Súťaže "Moje vysnívané Vianoce" a "Maskot"

Súťaž "Moje vysnívané vianoce" bola určená pre deti v troch kategoriách:

1 - predškoláci, 2 - prvý stupeň ZŠ, 3 - druhý stupeň ZŠ

Do súťaže sa celkovo zapojilo 53 detí. Celá súťaž bola online, a priamo cez facebook stránku sa mohol každý lajkom vyjadriť k súťažným prácam.

Naša škola sa zapojila do tejto výzvy so žiakmi z 1. stupňa, vďaka aktivite pani vychovávateľky Bronislave Illášovej v ŠKD s triedou 2.C.

Napriek dištančnému vzdelávaniu druhý stupeň zastúpili práce sestier Šturmových (5.B a 8.B), A. Bobáka (5.A) a V. Hlavačkovej (7.A). Oficiálne výsledky TOS budú vyhodnotené po ukončení lockdownu.

Neoficiálne nám organizátor oznámil, že v 2. kategórii Nicolette Šturmová (8.B) získala 2. miesto a jej mladšia sestra Nanette Šturmová (5.B) získala čestné uznanie. Obom dievčatám srdečne blahoželáme.

Do súťaže "Maskot" sa zapojilo 18 súťažiacich. Víťazný maskot bude sprevádzať deti pri iných detských súťažiach. Hlasovalo sa online cez facebook portál TOS.

Z našej školy sa do tejto súťaže zapojilo 9 žiakov. Oficiálneho víťaza však ešte nepoznáme. Počkáme si na znovuotvorenie TOS.

Mgr. Lucia Benková