Oceňovanie učiteľov 2020 a 2021
Samospráva v Topoľčanoch ocenila učiteľov za roky 2020 a 2021. Sedemnásť učiteliek a učiteľov z celého topoľčianskeho okresu ocenilo mesto ďakovnými listami a plaketami J. A. Komenského za ich výnimočný prínos. „Vážime si prácu každého učiteľa, ktorý napĺňa svoje poslanie so srdcom,“ dodáva primátorka Topoľčian.

Za rok 2020 dostala z našej školy Ďakovný list pani učiteľka Andrea Jakubičková a za rok 2021 taktiež Ďakovný list pani učiteľka Eva Maková. Ocenenia pani učiteľkám odovzdali primátorka mesta Topoľčany JUDr. Alexandra Gieciová, vedúca Odboru školstva, kultúry a práce s mládežou Topoľčany PhDr. Vladimíra Matušíková a členka Mestskej rady a poslankyňa mestského zastupiteľstva Topoľčany Ing. Ida Valachová. Obom pani učiteľkám zo srdca blahoželáme.